Ręczniki

Ręczniki

to produkt niezbędny w codziennym życiu. Mają one bardzo wiele rozmiarów, od malutkich, przeznaczonych na przykład dla dzieci, po sporych rozmiarów ręczniki kąpielowe, którymi można się niemalże całkowicie owinąć po kąpieli. Wykonuje się je z bawełny, warto więc zwrócić uwagę na to, aby wybierane ręczniki miały odpowiednie gęste włosie...

Ręczniki

to produkt niezbędny w codziennym życiu. Mają one bardzo wiele rozmiarów, od malutkich, przeznaczonych na przykład dla dzieci, po sporych rozmiarów ręczniki kąpielowe, którymi można się niemalże całkowicie owinąć po kąpieli. Wykonuje się je z bawełny, warto więc zwrócić uwagę na to, aby wybierane ręczniki miały odpowiednie gęste włosie, dzięki czemu znacznie lepiej wchłaniają wodę.

Więcej

Ręczniki Jest 228 produktów.

Podkategorie

  • Komplety Ręczników
  • Ręczniki Kuchenne
  • Ręczniki Łazienkowe

    W każdej łazience znajdziemy różnego rodzaju akcesoria. Jednak kluczową rolę odgrywa tam ręcznik łazienkowy. Kupując taki ręcznik, musimy zwrócić uwagę, czy dobrze absorbuje on wilgoć. Jeśli zamierzamy używać go codziennie, powinniśmy zaopatrzyć się w ręcznik, który jest stworzony z wysokiej jakości materiału. Dobrze byłoby, gdyby ręcznik łazienkowy, był miły w dotyku i przy tym cieszył oko swoim wyglądem.

  • Ręczniki Plażowe
  • Ręczniki z Haftem

    Wysokiej jakości, dobre gatunkowo ręczniki. Cechuje je bardzo dobra chłonność i trwałość materiału. Zachowają swoją strukturę i gramaturę nawet po wielu praniach. Można zamówić ręcznik z haftem w postaci własnego imienia bądź sprawić komuś prezent. Oferujemy szeroki wybór w zakresie wzornictwa, stosowanych czcionek itp.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 228 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 228 elementów